Search
Close this search box.
معرفی بهترین جراحی لاپاراسکوپی رحم در شیروان

بهترین جراح زیبایی زنان در شیروان

امروزه جراحی های زیبایی زنان محبوبیت زیادی پیدا کرده است، که به عنوان جراحی زیبایی ناحیه تناسلی نیز شناخته می‌شود، شامل طیف گسترده‌ای از روش‌های انتخابی با هدف بهبود ظاهر ناحیه تناسلی زنان و همچنین رسیدگی به ناراحتی‌ها و مسائل عملکردی است.بعد از تصمیم گیری برای انجام این نوع جراحی ها مسئله ای که اهمیت دارد انتخاب یک جراح خوب و با تجربه است تا بتوانید بهترین نتیجه را از عمل خود کسب کنید. سوال اینجاست بهترین جراحی زیبایی زنان در شیروان کیست؟ و چه ویژگی های باید داشته باشد؟ در این مطلب می خواهیم شما را در انتخاب بهترین جراحی زیبایی زنان در شیروان راهنمایی کنیم.

بهترین جراح زیبایی زنان کیست؟

بهترین جراح زیبایی زنان کیست؟

جراحی های زیبایی زنان شامل طیف وسیعی از جراحی هایی می شود که در ناحیه تناسلی خانم ها انجام می شود از جمله لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی و …. مانند هر جراحی مهم دیگری، انجام جراحی زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها نیاز به دقت و بررسی دقیق دارد. زیرا شما نمی خواهید که در نهایت نتیجه‌ای ناموفق داشته باشید و یا بدتر از آن، سلامتی خود را به خطر بیندازید بنابراین مطمئن شوید که جراحی را انتخاب کنید که ترکیب مناسبی از تجربه، زیرکی بالینی، سابقه کار و شهرت را داشته باشد.

یک جراح زیبایی خوب، پزشک متخصص زنانی است که دوره های جراحی زیبایی زنان را گذرانده باشد و تجربه کافی را کسب کرده است. این جراح کاملا با آناتومی ناحیه تناسلی خانم ها آشنایی دارد و در هنگام جراحی بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد و همین طور با معاینه شما می فهمد که آیا شما کاندید مناسبی برای این نوع جراحی ها هستید یا نه؟

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان

خیلی از خانم هایی که خواستار انجام جراحی های زیبایی زنان هستند؛ دغدغه این مسئله را دارند که یک جراح خوب زنان باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟ برای کسب اطلاع از این ویژگی ها به چند مورد آن می بپردازیم از جمله:

 • جراح زیبایی زنان باید تعداد عمل های زیادی انجام داشته باشد، یعنی از تجربه کافی برخوردار باشد.
 • رزومه کاری موفق (درصد موفقیت در عمل ها باید بالا باشد)
 • دوره های مربوط به جراحی های زیبایی زنان را گذرانده باشد.
 • حق ویزیت مناسب و معقولی را از بیماران دریافت کند و در وهله اول باید به فکر سلامت بیمار باشد و منافع خود را در نظر نگیرد.
 • همواره اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرد و همیشه از بهترین روش ها و تکنیک های جراح های زیبایی زنان باخبر باشد. همانطور که گفته شد با آناتومی کامل ناحیه تناسلی آشنا باشد تا هنگام جراحی های مانند لابیاپلاستی به اعصاب این ناحیه آسیب نزند و باعث بی حسی دائمی ناحیه تناسلی نشود.
 • یک جراح خوب باید دلسوز بیمار باشد و هنگام مشاوره تمام دستورالعمل های قبل و بعد از جراحی را به بیمار بازگو کند.
 • باید اطلاعات کامل در مورد جراحی، نحوه انجام آن، خطرات و عوارض جانبی آن را به بیمار بگویید. تا بیمار با با اطلاعات کامل در مورد اقدام به جراحی تصمیم بگیرد.

برای انجام چه جراحی های به جراح زیبایی زنان باید مراجعه کنیم؟

واژینوپلاستی و لابیاپلاستی دو مورد از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی ناحیه تناسلی هستند.

 • واژینوپلاستی به منظور سفت کردن کانال واژن است که در نتیجه زایمان یا افزایش سن شل شده است.
 • لابیاپلاستی که می تواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود، شامل تغییر اندازه یا شکل لابیا مینور می شود.

علاوه بر واژینوپلاستی و لابیاپلاستی، چندین عمل جراحی دیگر نیز توسط جراحی زیبای زنان انجام می شود. این موارد شامل موارد زیر است:

 • کاهش کلاهک کلیتورال، که در آن بافتی که معمولاً کلیتوریس را می پوشاند برداشته می شود تا تحریک بیشتر در طول فعالیت جنسی فراهم شود.
 • مونسپلاستی: که در آن پوست و بافت چربی اضافی از لایه چربی روی استخوان شرمگاهی (مونس پوبیس) برای بهبود لذت جنسی و بازگرداندن عملکرد ادرار از جمله اهداف دیگر برداشته می‌شود.
 • پرینورافی: یک روش جراحی برای سفت کردن و تغییر شکل دهانه واژن است. پرینه به ناحیه ای از بافت پوست که از واژن تا مقعد ادامه می یابد، گفته می شود، که معمولا در اثر اپیزیوتومی یا پارگی در هنگام زایمان آسیب می بیند.

پزشک شما یک ارزیابی جامع برای تعیین واجد شرایط بودن شما برای روش مورد نظرتان انجام خواهد داد.

معرفی بهترین جراح زیبایی زنان در شیروان

دکتر عادله سجادی متخصص زنان و زایمان و زیبایی، دوره ی تخصص زنان و زایمان را نیز در دانشگاه تهران گذرانده و دارای رتبه ی برتر بورد تخصصی از دانشگاه تهران است. ایشان همچنین دوره های تخصصی جراحی زیبایی زنان را گذرانده اند و تجربه کافی را کسب کرده اند.

دکتر عادله سجادی جراحی های زیبایی زنان بسیاری از جمله لابیاپلاستی، جراحی ترمیمی واژن، تزریق چربی به واژن و…. انجام داده اند، که بسیار موفقیت آمیز بوده است.

دکتر عادله سجادی - بهترین جراح زیبایی زنان در شیروان

کلام آخر

امروزه جراحی زیبایی زنان خواستار زیادی پیدا کرده است. از آنجایی که این جراحی ها در ناحیه حساس بدن خانم ها انجام می شود انتخاب جراح خوب از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا مستقیم بر روی نتیجه عمل شما تاثیر می گذارد. پس در انتخاب خود دقت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از عمل خود کسب کنید و همچنین دچار عوارض ماندگار این نوع جراحی ها نشوید. برای مشاوره و انجام خدمات زیبایی زنان می توانید به مطب دکتر عادله سجادی در شیروان مراجعه بفرمایید.

دکتر عادله سجادی

دکتر عادله سجادی متولد سال 64 از مشهد، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران است. ایشان دوره ی تخصص زنان و زایمان را نیز در دانشگاه تهران گذرانده و دارای رتبه ی برتر بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشد. دکتر سجادی همچنین دارای مدرک سونوگرافی بارداری و گاینکولوژی از دانشگاه ایران و مدرک لاپاراسکوپی مقدماتی و پیشرفته از دانشگاه تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا