Search
Close this search box.
معرفی بهترین جراحی لاپاراسکوپی رحم در شیروان

بهترین جراح لاپاراسکوپی رحم در شیروان

انتخاب بهترین جراح لاپاراسکوپی رحم برای تشخیص و درمان بیماری های ناحیه تناسلی از اهمیت زیادی برخوردار است. درست است که این روش جراحی نوین و کم تهاجمی است و نیاز به یک برش بزرگ در سطح شکم نیست ولی نیاز به دقت و تجربه زیادی دارد. امروز در این مقاله می خواهیم شما را در انتخاب بهترین جراح لاپاراسکوپی در شیروان راهنمایی کنیم.

بهترین جراح لاپاراسکوپی رحم چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح لاپاراسکوپی رحم چه ویژگی هایی دارد؟

جهت انتخاب جراح لاپاراسکوپی لازم است به نکاتی زیر دقت کنید:

1-تجربه و تخصص جراح لاپاراسکوپی

یکی از دلایل اصلی انجام جراحی لاپاراسکوپی رحم بررسی و تشخیص دلیل درد در ناحیه شکم و یا لگن می‌باشد. در بسیاری از موارد دردهای ناحیه شکم و لگن با انجام روش‌های غیرتهاجمی مانند سی تی اسکن، سونوگرافی و یا ام آر آی قابل تشخیص می‌باشند بنابراین به جراحی مراجعه نمائید که با تجربه‌ی کافی بتواند مشکل شما را از روی تصویربرداری‌های پزشکی تشخیص دهد و تنها در صورت لزوم و اجبار جراحی لاپاراسکوپی را برای شما تجویز نماید.

جراح ممکن است لاپاراسکوپی را جهت تشخیص و بررسی بیماری و یا درد در اندام‌های زیر تجویز نماید:

 • رحم
 • اندام‌های تناسلی
 • شکم
 • تخمدان
 • بیماری های فیبروم، آندومتریوز و…
 • چسبندگی های رحم

همچنین با روش لاپاراسکوپی جراح می‌تواند تومور و یا توده‌های سرطانی داخل رحم را مورد بررسی و تشخیص قرار دهد و در مورد روش مناسب جهت درمان تصمیمات لازم را بگیرد. در برخی موارد پس از تشخیص مشکل، پزشک با روش لاپاراسکوپی اقدامات درمانی مناسب را نیز انجام می‌دهد تا از جراحی‌های بعدی جلوگیری شود.

با اینکه جراحی لاپاراسکوپی یک جراحی کم تهاجم می‌باشد اما هرگونه تشخیص اشتباه و یا درمان نادرست در طی جراحی لاپاراسکوپی می‌تواند موجب به خطر افتادن جان بیمار شود. عدم تخصص کافی جراح می‌تواند منجر به بروز عوارض پس از جراحی مانند آسیب به اندام‌های داخلی، خونریزی، عفونت و … شود.

با توجه به موارد ذکر شده اهمیت تخصص و تجربه‌ی جراح به عنوان یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های جراحی که برای لاپاراسکوپی انتخاب می‌نمائید باید در نظر گرفته شود.

چه زمانی لازم است به جراح لاپاراسکوپی مراجعه کنیم؟

2-دانش به روز جراح لاپاراسکوپی

جراحی لاپاراسکوپی روشی است که هر ساله پیشرفت‌های فراوانی را به همراه دارد، بنابراین جراح لاپاراسکوپی باید از تمام اخبار جدید مربوط به پیشرفت‌هایی که در تشخیص و یا درمان به روش لاپاراسکوپی انجام شده است آگاه باشد تا بتواند بهترین درمان را برای بیمار خود انتخاب نماید.

3-پاسخگو بودن قبل و پس از جراحی لاپاراسکوپی

اغلب بیماران پیش از جراحی نگرانی‌هایی دارند، در صورتی که پرسش‌های آن ها از سوی جراح به طور کامل توضیح داده شود در روز جراحی آرامش بیشتری خواهند داشت، همچنین لازم است پس از جراحی نیز پزشک نسبت به عوارض پس از جراحی و مشکلاتی که بیمار با آن درگیر است پاسخگو و در دسترس باشد و مراقبت های لازم بعد از عمل را به بیمار ارائه دهد.

4-خوش نامی و حسن شهرت جراح لاپاراسکوپی

در تمام حوزه‌های جراحی و پزشکی نام برخی از پزشکان به دلیل موفقیت‌ در درمان و جراحی‌ها که انجام داده‌اند می‌درخشد. در اکثر موارد می‌توانید نظر مثبت بیماران قبلی این پزشکان را در سایت‌های نظر سنجی آنلاین و یا از سایر افرادی که به این پزشکان مراجعه نموده‌اند دریافت نمائید. پزشکان خوشنام افرادی هستند که علاوه بر برخورد مناسب با بیماران، جراحی‌های موفقیت آمیزی بسیاری را نیز در رزومه‌ی کاری خود دارند. بنابراین پیش از جراحی لاپاراسکوپی نگاهی به جراحان برتر شهر خود داشته باشید تا انتخاب درستی را انجام دهید.

چه زمانی لازم است به جراح لاپاراسکوپی مراجعه کنیم؟

همانطور که می دانید، جراحی لاپاراسکوپی رحم و تخمدان یک جراحی کم تهاجم می‌باشد که در حوزه‌ی تشخیص و درمان بیماری‌های زنان کاربرد دارد. معمولا در مواجه برخی از بیماری‌هایی که به روش لاپاراسکوپی قابل تشخیص و درمان می‌باشند به جراح لاپاراسکوپی مراجعه می کنیم:

 • انواع کیست و تومور در ناحیه شکم و رحم
 • کیست و تومور تخمدان
 • برداشت کیست های تخمدان
 • تشخیص و درمان آسیب وارده به اندام‌های تناسلی که به دلیل ضربه وارد شده است.
 • فیبروم و یا هرگونه رشد غیرطبیعی در رحم
 • چسبندگی رحم و یا اسکار ناشی از جراحی‌های قبلی
 • بیماری‌های التهابی ناحیه لگن
 • عفونت های شدید اندام تناسلی
 • اندومتریوز و ….

معرفی بهترین جراحی لاپاراسکوپی رحم در شیروان

با توجه به موارد ذکر شده می‌توانید دکتر عادله سجادی را به عنوان بهترین جراح لاپاراسکوپی رحم انتخاب نمائید. دکتر عادله سجادی انجام جراحی های زیاد و موفق لاپاراسکوپی رحم و تخمدان  به عنوان یکی از پزشکان برگزیده‌ی جراحی لاپاراسکوپی در شهر شیروان شناخته شده می‌باشند. همچنین ایشان دارای مدرک لاپاراسکوپی مقدماتی و پیشرفته از دانشگاه تهران هستند.

با انتخاب دکتر سجادی به عنوان جراح لاپاراسکوپی می‌توانید اطمینان داشته باشید که جراحی شما به خوبی به پایان خواهد رسید و هرگونه تشخیص و درمان لازم در حین جراحی انجام خواهد شد.

معرفی بهترین جراحی لاپاراسکوپی رحم در شیروان

در صورتی که در مورد جراحی لاپاراسکوپی دچار نگرانی هستید و سوالات بسیاری ذهن شما ار مشغول کرده است می‌توانید در طی مشاوره با جراح تمام سوالات مرتبط با بیماری و یا لزوم انجام جراحی لاپاراسکوپی را با پزشک در میان بگذارید و جهت جراحی لاپاراسکوپی نوبت جراحی خود را رزرو نمائید.

دکتر عادله سجادی

دکتر عادله سجادی متولد سال 64 از مشهد، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران است. ایشان دوره ی تخصص زنان و زایمان را نیز در دانشگاه تهران گذرانده و دارای رتبه ی برتر بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشد. دکتر سجادی همچنین دارای مدرک سونوگرافی بارداری و گاینکولوژی از دانشگاه ایران و مدرک لاپاراسکوپی مقدماتی و پیشرفته از دانشگاه تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا