Search
Close this search box.
معرفی بهترین جراحی لاپاراسکوپی رحم در شیروان

بهترین متخصص زنان در شیروان

پیدا کردن پزشک متخصص زنان برای برخی از خانم‌ها با چالش‌های فراوانی همراه می‌باشد. از آنجایی که پزشک متخصص زنان در هنگام معاینات بالینی به خصوصی‌ترین بخش‌های بدن یک خانم دسترسی دارد دختران نوجوان و حتی خانم‌های میانسال در هنگام معاینات ممکن است احساس راحتی نداشته باشند. در اغلب موارد، خانم‌ها پس از اینکه با یک پزشک به خوبی ارتباط برقرار کردند دیگر تمایلی به تعویض ندارند و برای چند دهه ممکن است به همان پزشک متخصص زنان مراجعه نمایند. بنابراین انتخاب متخصص زنان در مرحله‌ی اول از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد. در ادامه‌ی این مقاله نکاتی در مورد انتخاب بهترین پزشک متخصص زنان در شیروان بیان خواهد شد و در انتها بهترین پزشک متخصص زنان را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین متخصص زنان در شیروان- دکتر عادله سجادی

ویژگی های دکتر خوب در شیروان چیست؟

یافتن بهترین متخصص زنان یا پزشک زنان می‌تواند به عنوان یک پروسه مهم و حیاتی برای بهداشت و سلامت زنان در نظر گرفته شود. ویژگی‌های مهم و اساسی در انتخاب بهترین متخصص زنان عبارتند از:

 • تحصیلات و تخصص: دارا بودن تحصیلات عالی و تخصص در حوزه زنان و زایمان از مهمترین ویژگی‌هاست. یک متخصص زنان باید دارای گواهینامه و مدارک لازم از دانشگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط باشد.
 • تجربه کافی: تجربه عملی یک پزشک زنان نقش بسزایی در کیفیت مراقبت و رفع مشکلات بهداشتی زنان دارد. تجربه در مواجهه با موارد مختلف می‌تواند اطمینان از مهارت و توانمندی پزشک بخشیده و به افراد اطمینان دهد.
 • تعاملات بین فردی: توانایی برقراری تعاملات مثبت و ارتباط قوی با بیماران یک ویژگی اساسی است. پزشک زنان باید بتواند با بیماران به صورت محترمانه و حساسانه برخورد کند و به آنها اطمینان و اعتماد به نفس بخشد.
 • توجه به جنبه‌های روحی: یک متخصص زنان با توجه به جنبه‌های روحی و روانی بیماران می‌تواند بهبود سلامت جسمی و روحی را تسهیل کند. توانایی در فهم و توجه به مسائل روحی بیماران نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • آخرین پیشرفت‌های پزشکی: پیگیری و آگاهی از آخرین پیشرفت‌های پزشکی و تکنولوژی در حوزه زنان و زایمان نشان‌دهنده تعهد به بهبود مراقبت و درمان بهتر می‌باشد.
 • قدرت تشخیصی و تصمیم‌گیری: توانایی در تشخیص دقیق مشکلات و اخذ تصمیمات درست در زمان مناسب از دیگر ویژگی‌های حیاتی یک متخصص زنان است.
 • در دسترس بودن و ارائه خدمات مستمر: ارائه خدمات به موقع و در دسترس بودن پزشک برای بیماران به معنای اهمیتی بیشتر در انتخاب بهترین متخصص زنان می‌باشد.

هنگامی که افراد در حال جستجو برای یافتن بهترین متخصص زنان هستند، موارد فوق را در نظر گرفته و مشاوره با افرادی که تجربه مثبتی با او داشته‌اند، می‌تواند در انتخاب مناسب و صحیح کمک‌کننده باشد.

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین متخصص زنان چیست؟

مواردی که پیش از انتخاب پزشک متخصص زنان باید به ان توجه نمائید:

انتخاب پزشک با توجه به نظر دیگران

به عنوان بهترین معیار می‌تواند نظر افراد خانواده و دوستان خود را در مورد پزشک متخصص زنان سوال نمائید. به طور حتم تعدادی پیشنهاد خوب دریافت خواهید کرد، می‌توانید در میان پزشکان معرفی شده پزشکی را که به محل سکونت شما نزدیکتر می‌باشد انتخاب نمائید. معمولاُ زمانی که چند نفر یک پزشک را به عنوان پزشک برتر معرفی می‌نمایند شما نیز از مراجعه به او خشنود خواهید بود.

تخصص پزشک

شاید در مورد گزینه‌ی تخصص کمی متعجب شوید اما با توجه به اینکه در حال حاضر پزشکان متخصص زنان در طیف وسیعی از زمینه‌های بیماری‌های زنان فعالیت دارند بنابراین با توجه به نیاز خود پزشکی را انتخاب نمائید که در حیطه‌ی مورد نظر شما تجربیات بیشتری دارد. در سال‌های اخیر برخی از متخصصین زنان و زایمان انجام جراحی‌های زیبایی مانند واژینوپلاستی، لابیاپلاستی، پرینورافی، لیزردرمانی و سایر فعالیت‌های زیبایی را بیشتر پذیرش دارند اما برخی دیگر فقط در حوزه‌ی بیماری‌های زنان و زایمان فعالیت دارند، برخی دیگر از پزشکان زنان در درمان سرطان‌ زنان تخصص بیشتری دارند بنابراین با توجه به نیاز خود، پزشک مناسب را انتخاب نمائید.

همچنین دقت نمائید که مدرک تحصیلی پزشک شما مورد تائید وزارت بهداشت ایران قرار داشته باشد، مدارک برخی از پزشکانی که در خارج از ایران تحصیل نموده‌اند مورد تائید سازمان نظام پزشکی ایران قرار ندارد و این افراد تنها پس از شرکت در دوره‌های و آزمون‌های خاص می‌توانند در ایران مشغول طبابت شوند.

تجربه‌ی کافی

در کنار تخصص، تجربه نیز یکی از گزینه‌های مهم در انتخاب پزشک می باشد. در مواردی که یک بارداری پرخطر دارید هرچقدر که تجربه‌ی پزشک بیشتر باشد می‌توانید با آرامش بیشتری این دوره را طی نمائید. همچنین در مورد برخی بیماری‌ها مانند سرطان سینه و یا سرطان دهانه رحم در صورتی که پزشک از تجربه‌ی کافی برخوردار نباشد نمی‌تواند این بیماری‌ها را به موقع تشخیص دهند و تاخیر در درمان می‌تواند اثرات فاجعه باری را به دنبال داشته باشد.

برقراری ارتباط راحت

پزشکی را انتخاب نمائید که بتوانید به راحتی و بدون هرگونه خجالت و ترس از قضاوت در مورد تمام مشکلاتی که مربوط به بیماری شما می‌‌باشد با او صحبت نمائيد. نحوه برخورد پزشک در اکثر موارد در همان ویزیت‌های اول مشخص خواهد شد. در صورتی که نمی‌توانید با پزشک خود ارتباط صمیمانه‌ای برقرا نمائید لازم است پزشک دیگری را انتخاب نمائید. زیرا نگفتن برخی موضوعات به پزشک به دلیل ترس و خجالت و عدم فضای صمیمی در محیط مطب می‌تواند منجر به آسیب های جسمانی و روانی برای شما شود.

بیمارستان های طرف قرارداد

در صورتی که جهت انجام زایمان و یا جراحی‌های زنان به یک پزشک متخصص زنان مراجعه می‌نمائید از وی در مورد بیمارستان‌های طرف قرارداد سوالات لازم را مطرح نمائید. در صورتی که نمی‌توانید هزینه‌های بیمارستان خصوصی را تقبل نمائيد پیش از جراحی به پزشک خود این موضوع را اطلاع دهید و در صورتی که پزشک شما با بیمارستان‌های دولتی و تحت پوشش بیمه‌ی شما همکاری ندارد می‌توانید پزشک دیگری را انتخاب نمائید.

زمان مناسب مراجعه پزشک متخصص زنان

چه زمانی باید به بهترین متخصص زنان در شیروان مراجعه کنیم؟

برای غربالگری سالانه همه خانم ها باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنند و خانم ها می توانند در صورت درد در ناحیه تناسلی، لگن و سینه ها و خونریزی های غیر طبیعی از ناحیه تناسلی به پزشک زنان مراجعه کنند. همچنین امروزه جراحی های زیبایی زنان مانند لابیاپلاستی، واژینوپلاستی و پرینورافی برای بهبود ظاهر و عملکرد ناحیه تناسلی توسط پزشک متخصص زنان که در این مورد تجربه و مهارت دارند، انجام می گردد.

شرایطی و بیماری هایی که توسط متخصص زنان درمان می شود عبارتند از:

 • مسائل مربوط به بارداری، باروری، قاعدگی و یائسگی
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • معاینات و غربالگری های دوران بارداری
 • تنظیم خانواده، از جمله پیشگیری از بارداری یا درمان ناباروری
 • مشکلات بافت هایی که از اندام های لگن حمایت می کنند، از جمله رباط ها و ماهیچه ها
 • بیماری های مقاربتی
 • سندرم تخمدان پلی کیستیک و سایر کیست های تخمدان
 • بی اختیاری ادرار و مدفوع
 • اختلالات و بیماری های زنان مانند: فیبروم، اختلالات سینه، زخم های فرج و واژن، و سایر تغییرات غیر سرطانی
 • شرایط پیش بدخیم، مانند هیپرپلازی آندومتر، و دیسپلازی دهانه رحم
 • سرطان های دستگاه تناسلی و سینه ها و تومورهای مرتبط با بارداری
 • ناهنجاری های مادرزادی دستگاه تناسلی زنان
 • مراقبت های اورژانسی مربوط به زنان
 • اندومتریوز، یک بیماری مزمن که بافت داخلی رحم در جاهای غیر از رحم رشد می کند و باعث ناباروری می شود.
 • بیماری های التهابی لگن، از جمله عفونت های التهابی لگن
 • عفونت های واژن مانند عفونت های باکتریایی، قارچی و….
 • اختلال عملکرد جنسی
نکات مهم هنگام انتخاب بهترین متخصص

معرفی بهترین پزشک متخصص زنان در شیروان

با توجه به تمام مواردی که در این مقاله به آن اشاره شد ما دکتر عادله سجادی را بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده به عنوان یکی از بهترین پزشکان متخصص در شهر شیروان معرفی میشود.

دکتر عادله سجادی در تشخیص و درمان انواع بیماری‌های زنان، انجام صدها زایمان به روش طبیعی و سزارین و انجام انواع جراحی‌های زنان در حال حاضر به عنوان یکی از برترین پزشکان انجمن متخصصین زنان ایران شناخته شده می‌باشند. ایشان همچنین دارای مدرک سونوگرافی بارداری و گاینکولوژی از دانشگاه ایران می باشند و دارای مدرک لاپاراسکوپی رحم و تخمدان پیشرفته از دانشگاه تهران است.

معرفی بهترین پزشک متخصص زنان در شیروان

جهت نوبت دهی و مراجعه به مطب دکتر عادله سجادی می‌توانید با شماره‌های مطب تماس حاصل نمائید تا در اولین فرصت، نوبت ویزیت برای شما تعیین شود.

دکتر عادله سجادی

دکتر عادله سجادی متولد سال 64 از مشهد، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران است. ایشان دوره ی تخصص زنان و زایمان را نیز در دانشگاه تهران گذرانده و دارای رتبه ی برتر بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشد. دکتر سجادی همچنین دارای مدرک سونوگرافی بارداری و گاینکولوژی از دانشگاه ایران و مدرک لاپاراسکوپی مقدماتی و پیشرفته از دانشگاه تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا