Search
Close this search box.
معرفی بهترین جراحی لاپاراسکوپی رحم در شیروان

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی از روش های زیبایی زنان محسوب می شود که جهت جوان سازی و تغییر در شکل ظاهر واژن انجام می شود. بزرگ کردن واژن با انتقال چربی یک عمل زیبایی برای حجم دادن به واژن و به منظور  جوانسازی و زیباسازی است. عواملی مانند پیری طبیعی، کاهش تولید کلاژن، بارداری، زایمان و یائسگی ممکن است منجر به کاهش حجم در لابیاها و واژن گردد. امروز می خواهیم در مورد تزریق چربی به واژن و نحوه ی انجام آن با شما صحبت کنیم.

تزریق چربی به واژن چیست؟

انتقال چربی به واژن روشی است که واژن را سفت می کند و همچنین به کارکرد سیستم عصبی این ناحیه از بدن زنان کمک می کند. در مورد هدف از این روش باید گفت که این روش به نوعی انتقال چربی به لابیا ماژور و سفت کردن واژن است.

نکته مهم اینکه انجام این کار حتما باید در یک جای معتبر و پزشک متخصص زنان انجام گیرد. دکتر سجادی متخصص زنان و زیبایی که تبحر خاصی در انجام عمل تزریق چربی به واژن دارد و از ظریف ترین و پیشرفته ترین روش برای انجام عمل زیباسازی واژن استفاده می نماید، که نتایج حاصل از آن برای مراجعه کننده کاملا رضایت بخش خواهد بود.

تزریق چربی به واژن در شیروان

مزایای تزریق چربی به واژن چیست؟

تزریق چربی به واژن باعث افزایش سطح کلاژن و سفت شدن پوست می‌شود و حس طبیعی کاملی به فرد می‌دهد. چرا که چربی واژن را پر می‌کند و احساس جوانی را باز می گرداند. این فرایند سلول های ناحیه واژن را ترمیم می کند و واژن را در برابر محرک‌ها دوباره حساس می‌نماید. تزریق چربی به واژن می تواند اثرات زمان را معکوس کند و حجم واژن را مانند دوران جوانی بازگرداند.

همچنین از دیگر مزایای تزریق چربی به واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ظاهر واژن جوان تر می شود، رطوبت را بازیابی می کند،
  • عملکرد واژن را برای ایجاد روانکاری بهتر تحریک می کند.
  • رنگ ناحیه واژن را به صورتی روشن تغییر دهید.
  • باعث برجسته شدن لابیاهای ماژور می شود..

 روش جوانسازی واژن می تواند حس رضایت از زیبایی بدن را بیشتر نموده و همچنین رضایت جنسی را افزایش دهد و بدن فرد را به حالت قبل از پیری و زایمان بازگرداند. بسیاری از زنان به دنبال جوانسازی واژن هستند تا احساس اطمینان بیشتری نسبت به خود داشته باشند، و از ظاهر ناحیه واژن خود راضی باشند.

در کل تزریق چربی به واژن به بازگرداندن کانتور سفت‌تر و صاف‌تر به ناحیه واژن کمک می‌کند. یک راه حل نسبتا ساده با نتایج دائمی، زمان بسیار کم و دوره نقاهت سریع است. این نوع روش می تواند به طور چشمگیری ظاهر زیبایی ناحیه واژن و اندام تناسلی را بهبود بخشد، دلهره و اضطراب از پیری را کاهش دهد و عزت نفس و اعتماد به نفس زنان را افزایش دهد.

تزریق چربی به قسمت لابیای بزرگ واژن

در زنان جوان، لابیا ماژور معمولاً پر و برجسته  است. با تغییرات مربوط به سن، چربی زیر پوست در بسیاری از قسمت های بدن از جمله لابیا از بین می‌رود. این امر باعث می‌شود که لابیای بیرونی در زنان مسن کوچک شده و چروکیده و افتاده به نظر برسد. تزریق چربی به لابیای بزرگ راهی برای جایگزینی چربی هایی است که در اثر افزایش سن از بین رفته اند. می باشد.

روش تزریق چربی به واژن شامل برداشت چربی از قسمتی از بدن که در آن بافت چربی اضافی وجود دارد، مانند قسمت شکم، پهلوها یا ران ها، می باشد که از طریق تزریق آن برای پر نمودن حجم به سطح واژن برای انجام بزرگ کردن لابیای بزرگ واژن انجام می‌شود و در نتیجه ی این عمل، لابیا ماژور ظاهری پرتر و جوان تر خواهد داشت. این روش اغلب با سایر روش های جوانسازی مانند لابیاپلاستی ترکیب می شود.

تزریق چربی به واژن یک روش بسیار ساده و بدون هیچ گونه جراحی خاص است که به صورت سرپایی انجام می شود، بنابراین می توانید پس از زمان کوتاهی با اجازه پزشک در همان روز جراحی ترخیص شده و به خانه خود بروید. این روش معمولاً یک ساعت یا اندکی بیشتر طول می کشد تا بطور کامل انجام شود. نکته دیگر اینکه با توجه به میزان تزریق چربی از قبل تعیین شده، می توان آن را تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام داد.

روش‌های جوان‌سازی واژن مانند تزریق چربی به لب‌های بزرگ واژن بسیار مورد استقبال زنان قرار گرفته است، زیرا به آن ها کمک می‌کند نسبت به اندازه، شکل و ظاهر ناحیه تناسلی خود حس رضایت بیشتری داشته باشند.

عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن چیست؟

اگر قصد انجام این عمل زیبایی را دارید، توجه داشته باشید که قبل از انجام عمل تزریق چربی، با پزشک متخصص زنان خود صحبت و مشاوره داشته باشید. جلسه مشاوره به شما این امکان را می دهد تا انتظارات واقع بینانه از این عمل داشته باشید.

اما در خصوص خطرات احتمالی تزریق چربی به واژن باید گفت که از عوارض احتمالی این نوع عمل تزریق چربی می توان به عدم تقارن، پُری بیش از حد و نقص در ناحیه ی تزریق اشاره کرد. البته تمام این ها یک احتمال نادر است که اگر انجام این عمل زیبایی توسط یک پزشک متخصص زنان با تجربه انجام شود، کاملا بی خطر بوده و می تواند نتایج مطلوب، بی خطر و طبیعی برای زنان داشته باشد.

کلام اخر

نکنه مهم دیگر اینکه این روش جوانسازی واژن برای زنانی که در اثر بیماری و ضعف دچار کاهش وزن زیادی شده اند، زنانی که به تازگی زایمان کرده اند و یا زنانی که شرایط پزشکی مزمن و کنترل نشده ای دارند که می تواند خطر عوارض را افزایش دهد، توصیه نمی شود. اما در سایر زنان با رضایت مطلوب و نتیجه بسیار مفید همراه می باشد و حس رضایتمندی خوبی خواهد داشت. بهتر است برای انجام تزریق چربی به واژن به پزشک متخصص زنان و زیبایی مراجعه کنید.

دکتر عادله سجادی

دکتر عادله سجادی متولد سال 64 از مشهد، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران است. ایشان دوره ی تخصص زنان و زایمان را نیز در دانشگاه تهران گذرانده و دارای رتبه ی برتر بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشد. دکتر سجادی همچنین دارای مدرک سونوگرافی بارداری و گاینکولوژی از دانشگاه ایران و مدرک لاپاراسکوپی مقدماتی و پیشرفته از دانشگاه تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا